TBL5008-2C 50uH 8A Sieć stabilizacji impedancji linii AC LISN
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 30 Dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena regularna:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KARTA KATALOGOWA
Przegląd produktu
TBL5008-2C to sieć stabilizacji impedancji liniowej (LISN) zaprojektowana do pomiaru emisji przewodzonych na liniach zasilających w zakresie częstotliwości od 9 kHz do 30 MHz, zgodnie z normą CISPR 16-1-2. Urządzenie jest przeznaczone do testowania jednofazowych urządzeń zasilanych prądem przemiennym o napięciu zasilania do maksymalnie 250 V i natężeniu 8 A. Szum przewodzony może być mierzony na przewodzie fazowym i neutralnym.
Urządzenie jest dostępne ze złączami EUT specyficznymi dla danego kraju.
Kluczowe cechy
  • Zakres częstotliwości: od 9 kHz do 30 MHz
  • Impedancja: 50 Ω ║ (50 µH + 5 Ω)
  • Artificial hand: 220 pF + 511 Ω
  • Przełączany PE: 50 Ω ║ 50 µH
  • Ogranicznik / tłumik / filtr górnoprzepustowy: +6dBm / 10 dB /150 kHz do 30 MHz
  • Cewki indukcyjne z rdzeniem powietrznym
  • Napięcie sieciowe: maks. 250 V / 50/60 Hz lub DC
  • Maks. prąd: 8 A przy 23°C
  • Gniazdo EUT: zależne od kraju
  • Złącze pomiarowe: 50 Ω BNC
  • Złącze zasilania: IEC 60320 C13
  • Zakres temperatur pracy: +5°C ... + 40°C; 5% do 80% wilgotności względnej
Akcesoria dodatkowe:
Akcesoria LISN
Model Opis
TBSP-08-Schuko Rewirable 8 A Schuko (CEE 7/4) plug for extension cables